+ 48 71 321 00 92

Usługi

Chirurgiczne usuwanie zęba, ekstrakcja zęba Wrocław, Psie Pole

Ekstrakcje zębów i chirurgiczne usuwanie zębów Wykonujemy zabiegi z szeroko pojętej chirurgii stomatologicznej. Wśród nich są między innymi ekstrakcje zębów począwszy od tych najprostszych po bardziej skomplikowane, takie jak chirurgiczne…

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza Wrocław Stomatologia zachowawcza – jest to dział stomatologii poświęcony profilaktyce próchnicy zębów oraz leczeniu już powstałych ubytków próchniczych.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna Wrocław Chirurgia stomatologiczna – to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych.

Implantologia

Implantologia Wrocław Implanty stomatologiczne (wszczepy śródkostne) – protezy stosowane w celu odbudowy utraconego uzębienia. Wykonane są z tytanu, który jest materiałem obojętnym dla organizmu i nie ma wpływu na zdrowie.

Protetyka stomatologiczna, protezy zębowe Wrocław, Psie Pole

Protetyka stomatologiczna, protezy zębowe Wrocław Protetyka stomatologiczna – to dział stomatologii poświęcony odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, lub po ich masywnym uszkodzeniu.